Telewizor Samsung QE55Q95TATXXH

Ewidentnie nie wiesz, na jaki telewizor się zdecydować? Marzy Ci się odpowiednia jakość obrazu oraz dźwięku? Chcesz, by wybrany przez Ciebie model był także bardzo użyteczny? Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie pytania twierdząco, to zapoznaj się z tym urządzeniem, które spełnia te wszystkie kwestie.

Telewizor Samsung QE55Q95TATXXH jest funkcjonalny i uniwersalny

Ten model jest naprawdę bardzo elegancki. Jeśli zależy Ci na odpowiednim designie, to będziesz usatysfakcjonowany. Na dodatek możesz umieścić telewizor Samsung QE55Q95TATXXH na kilka rozmaitych sposobów w Twoim domu, czy mieszkaniu. Nie tylko na odpowiednio przystosowanych do tego meblach. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by zamontować to urządzenie także na ścianie. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób posiadających relatywnie niewielkie kawalerki albo mieszkania dwupokojowe itp. W takich nieruchomościach liczy się bowiem każdy metr kwadratowy. Dodatkowo do tego telewizora możesz podłączyć rozmaite urządzenia zewnętrzne przy pomocy… tylko jednego kabla. Jakie złącza są zaś tutaj dostępne? Do wyboru masz CI+, cyfrowe wyjście audio, HDMI, USB, a także złącze Anynet+.

Polecamy również:

Znakomita jakość obrazu i dźwięku

Telewizor Samsung QE55Q95TATXXH jest bardzo fachowo skonstruowany pod względem tych dwóch aspektów. Została użyta chociażby technologia Quantum Dot. Dzięki temu Klienci mają zagwarantowaną jakość oglądania na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ kolory są bardzo wiernie odwzorowane. Zastosowano tutaj także m.in. skoncentrowane strefy precyzyjnie sterowanego podświetlenia, które pieczołowicie pokazują głęboką czerń i tak samo czystą biel. Barwy są odpowiednio nasycone. Nie brakuje tutaj optymalnego kontrastu. Tak samo, jak dynamicznej optymalizacji tonów. Na skutek tego widzowie mogą dostrzec nawet drobne szczegóły na ekranach swoich odbiorników. To wszystko wpływa nie tylko na jakość oglądania, ale także na narząd wzroku, który nie jest przemęczony.
Producenci zadbali również o dźwięk. Jest on intensywny, a także pozbawiony niepotrzebnych zakłóceń. Dodatkowo fachowcy wyposażyli ten model w oddzielne głośniki (o mocy 60 W). Dzięki temu możesz swobodnie ustalać zakres dźwięku, który będzie dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji.

Przydatna funkcja Smart Remote

Telewizor Samsung QE55Q95TATXXH został wyposażony w wiele przydatnych usług. Jedną z nich jest m.in. Smart Remote. Dzięki niej możesz błyskawicznie uzyskać dostęp do wybranych przez Ciebie zasobów. Masz okazję bez żadnego problemu skorzystać z wąskiego i bardzo funkcjonalnego pilota. Dzięki temu elementowi wyposażenia szybko wskażesz zaś interesujące Cię treści.