Przeprowadzki bez stresu i wysiłku

Przeprowadzki bez stresu i wysiłku, czyli może być jednym z najbardziej radosnych i przyjemnych wydarzeń w życiu, ale w tym celu trzeba podejść do jej organizacji z maksymalną odpowiedzialnością. Dobrze zaplanowana przeprowadzka zwykle zajmuje jeden dzień. Już wieczorem można usiąść w swoim ulubionym fotelu, rozejrzeć się po nowym mieszkaniu, zobaczyć, że wszystkie meble są zmontowane i rozmieszczone na swoich miejscach, a rzeczy są starannie ułożone. Taki cel zostanie osiąagnięty, jeśli skorzysta się z pomocy profesjonalnej firmy, która, na co dzień zajmuje się takimi działaniami jak przeprowadzki.

Jak działają firmy wykonujące przeprowadzki?

Przeprowadzki bez stresu i wysiłku

Przeprowadzki bez stresu i wysiłku

Podczas konsultacji z przedstawicielem firmy, określany jest zakres prac do wykonania i następuje planowanie harmonogramu przeprowadzek. Do pakowania i ochrony mienia używane są dobrej, jakości opakowania. Podczas przeprowadzki pracownicy firmy chronią nie tylko meble i sprzęt, ale także dekorację pomieszczeń, drzwi, kabiny prysznicowe itp.

W razie potrzeby do mieszkania mogą zostać dostarczone materiały do samodzielnego pakowania przedmiotów osobistych. Po przeprowadzce można liczyć na pomoc w aranżacji, zakładanie zasłon, żaluzji, montaż paneli plazmowych. Wszystko zależy od dokonanych uzgodnień przed wykonaniem usługi.

Jak wyglądają prace związane z przeprowadzką?

Przygotowanie wszystkich rzeczy do transportu

  • Pakowanie elementów wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD
  • Demontaż i pakowanie mebli (w razie potrzeby demontaż mebli do zabudowy).
  • Układanie całego wyposażenia mieszkania w samochodzie
  • Transport na nowy adres

Pomoc na nowym miejscu:

  • Rozpakowanie wszystkich przywiezionych rzeczy
  • Montaż i skręcanie mebli
  • Układanie rzeczy zgodnie ze wskazówkami właścicieli mieszkania
  • Rozmieszczenie elementów wyposażenia wnętrz i sprzętu AGD
  • Jeżeli tak ustalono, montowanie obrazów, półek, luster, TV
  • Usuwanie zużytych materiałów opakowaniowych.

Montaż mebli kuchennych

Nowoczesne meble kuchenne nie tylko pięknie wyglądają, ale także cechują się wielofunkcyjnością, składają się z wielu szuflad, półek i wbudowanych urządzeń, zawierają różnorodne mechanizmy przesuwne i urządzenia. Często samodzielne złożenie mebli kuchennych jest trudne, ponieważ tylko trzeba mieć wystarczające doświadczenie w tej dziedzinie. Pracownicy firmy potrafią bezpiecznie wykonać takie pracę.

Montaż mebli dziecięcych

Przed podjęciem decyzji o samodzielnym montażu mebli dziecięcych warto to dokładnie przemyśleć. W końcu meble do pokoju dziecięcego to nie tylko łóżko, w którym dziecko będzie spało, ale także różne szafki, stojaki i półki, biurko i wiele więcej. Bardzo ważne jest, aby wszystko to było nie tylko prawidłowo zmontowane, ale także bezpiecznie zamontowane w nowym miejscy, aby wszystkie połączenia działały.

Montaż mebli tapicerowanych

Montaż mebli tapicerowanych wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności, do tego często trzeba używać specjalnych narzędzi, które nie zawsze są w domu, a także nie jest tak łatwo poradzić sobie ze wszystkimi subtelnościami procesu bez doświadczenia. Dlatego lepiej jest zwrócić się do profesjonalistów niż ryzykować uszkodzenie pięknych, drogich przedmiotów. Pracownicy firmy mają wystarczającą wiedzę na temat montażu mebli tapicerowanych, mogą z łatwością radzić sobie z niuansami instalacji standardowych, seryjnych modeli, oraz ekskluzywnych mebli na zamówienie.

Montaż / demontaż i przeniesienie mebli

Aby nie uszkodzić mebli podczas przeprowadzki, pracownicy firmy rozkładają je na części i ostrożnie pakują za pomocą materiałów opakowaniowych. Następnie meble są montowane w nowym mieszkaniu i układane zgodnie z życzeniami.

Pakowanie rzeczy osobistych, wyposażenia mieszkania

Przed przeprowadzką pracownicy pakują sprzęt AGD i delikatne przedmioty w folię bąbelkową, a następnie w oznaczone pudła. Meble są zabezpieczane tekturą falistą i owijane folią. W przypadku ubrań na wieszakach zapewniane są specjalne pudełka na ubrania. Każda rzecz bezpiecznie dotrze w nowe miejsce.

Transport docelowy

Organizując przeprowadzkę firma korzysta ze specjalnie wyposażonych pojazdów do transportu ładunków. Samochód wyposażony jest w pasy, które bezpiecznie mocują ruchomości i chronią je przed upadkiem i wstrząsami podczas transportu.

Umeblowanie nowego mieszkania

Biorąc pod uwagę wszystkie życzenia, pracownicy firmy organizującej przeprowadzki pakują, układają meble i elementy wyposażenia wnętrz, rozpakowują rzeczy i wyrzucają zużyty materiał opakowaniowy. A także wykonają wieszanie półek, obrazów, karniszy i telewizora.

Przeprowadzki bez stresu i wysiłku

przeprowadzki cennik

przeprowadzki cennik

Firmy zajmujące się przeprowadzkami wiedzą ile czasu może zająć proces demontażu i montażu mebli. Ale nadal bardzo ważne jest, aby nie uszkodzić mebli oraz sprzętu podczas demontażu, złożyć je poprawnie i niezawodnie. Aby ułatwić sobie zadanie, warto skontaktować się ze specjalistami, którzy przybędą w ustalonym czasie do domu z zestawem specjalnych narzędzi, ostrożnie i skutecznie demontują i montują meble. Profesjonalny transport mebli podczas przeprowadzki to wybór praktycznych ludzi, którzy znają wartość swojego czasu i spokoju.