Klimatyzacja Warszawa

Pierwsze klimatyzatory inwerterowe na rynku klimatyzacyjnym pojawiły się w Japonii na początku lat 80-tych XX wieku. Nowoczesne modele klimatyzatorów z inwersją są bardzo ekonomiczne i posiadają możliwość dokładnej regulacji temperatury w pomieszczeniu. Takie urządzenia mogą pracować w szerszym zakresie temperatur powietrza zewnętrznego. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem systemów klimatyzacja Warszawa i posiada w swojej ofercie klimatyzatory inwerterowe.

Co to jest klimatyzator typu inwerter: zasada działania 

Klimatyzatory typu inwerter działają w technologii odwracającej. Zasada ich działania polega na zamianie jednostki sterującej na prąd stały i ponownie na prąd zmienny o wymaganej częstotliwości, co umożliwia sterowanie prędkością obrotową (do 3000 obr/min lub więcej) sprężarki, grzania i wydajności chłodniczej urządzenia z dokładnością do 0,1 kW i temperaturą z deltą tylko 0,2°C. Obecnie można kupić inwerterowe systemy klimatyzacji w Warszawie od różnych światowych producentów w szerokim zakresie wydajności i wyglądu.

Cechy techniczne klimatyzatorów inwerterowych – klimatyzacja w Warszawie

Sprzedawane inwerterowe systemy klimatyzacji w Warszawie, w porównaniu z konwencjonalnymi modelami, charakteryzuje się mniejszym zużyciem komponentów, dzięki czemu średnia żywotność urządzenia jest o 2-3 lata dłuższa niż w przypadku modeli bez inwertera. Dzięki płynnej regulacji obrotów silnika sprzęt dokładniej utrzymuje parametry temperaturowe, a osiągnięcie optymalnej temperatury następuje dwukrotnie szybciej niż inne modele.

Przy niskich prędkościach silnika sprężarki poziom hałasu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej zmniejsza się o około 30%. Prawidłowo dopasowana moc klimatyzatora pozwala ograniczyć zużycie prądu nawet o 60%. Gdy sprężarka jest włączona, nie ma dużych prądów rozruchowych, co minimalizuje obciążenie sieci.

Powody przemawiające za zakupem klimatyzatorów inwerterowych

W oparciu o parametry techniczne i cechy bardzo opłaca się kupić inwerterowy klimatyzator w Warszawie do mieszkania lub domu prywatnego.

I są ku temu powody:

 • Wysoka efektywność energetyczna pozwala zaoszczędzić do 60% energii elektrycznej.
 • Żywotność jednostek sięga nawet 12 lat stabilnej pracy przy odpowiedniej konserwacji.
 • Minimalny poziom hałasu 19-30 dB jest praktycznie niesłyszalny dla człowieka.
 • Maksymalny zakres temperatur pracy.
 • Precyzyjna regulacja parametrów temperatury pozwala na ustawienie optymalnego mikroklimatu w pomieszczeniu (system kontroli klimatu).

Kup inwerterowy klimatyzator w Warszawie: cena zależy od marki

Klimatyzacja Warszawa

Klimatyzacja Warszawa

Zakup klimatyzatora inwerterowego w Warszawie stał się znacznie łatwiejszy i bardziej opłacalny wraz z pojawieniem się oferty naszej firmy od klimatyzacji w Warszawie. Nasz katalog online zawiera energooszczędne urządzenia klimatyzacyjne najlepszych światowych marek. Tutaj możesz kupić zarówno niedrogi klimatyzator inwerterowy, jak i modele wiodących światowych producentów.

Wybierając sprzęt klimatyzacyjny do domu, należy wziąć pod uwagę szereg cech technicznych, w tym moc i wydajność w stosunku do powierzchni pomieszczenia. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z wyborem klimatyzatora inwerterowego, nasi specjaliści zapewnią profesjonalne wsparcie techniczne i pomogą dobrać najlepszy sprzęt, który stworzy idealny mikroklimat w Twoim domu lub mieszkaniu.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe dane z listy produktów, możesz przejść do sekcji systemu dzielonego. Możesz złożyć zamówienie jednym kliknięciem, a my dostarczymy Twój zakup w dogodny dla Ciebie sposób. Oferujemy możliwość zainstalowania systemu klimatyzacji w Warszawie w konkurencyjnej cenie oraz serwis zakupionego u nas sprzętu!

Montaż systemów klimatyzacji w Warszawie

Standardowy montaż klimatyzatora inwerterowego jest możliwy w pomieszczeniach z wykończonym wystrojem wnętrz. Układany jest rurociąg freonowy, montowana jest jednostka wewnętrzna i zewnętrza systemu split. Po zakończeniu prac montażowych klimatyzacji w Warszawie otrzymujesz urządzenie gotowe do pracy.

Pierwszy etap instalacji klimatyzatora obejmuje:

 • Konsultacje w sprawie wyboru miejsc instalacji.
 • Wycięcie dla rurociągu freonowego i kanału odwadniającego.
 • Wiercenie otworu zewnętrznego i otworów w ścianach działowych.
 • Montaż rurociągu freonowego.
 • Układanie i ustalanie trasy rurociągu freonowego.
 • Uszczelnianie końców rurek miedzianych.
 • Montaż jednostki zewnętrznej klimatyzatora na wspornikach.

Drugi etap montażu klimatyzatora po naprawie:

 • Instalacja jednostki wewnętrznej.
 • Podłączenie jednostki zewnętrznej.
 • Uruchomienie klimatyzatora.
 • Testowanie działania sprzętu we wszystkich trybach.
 • Zapoznanie klienta z podstawowymi zasadami działania.

Montaż systemu klimatyzacji w Warszawie wymaga profesjonalizmu instalatorów oraz stosowania wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych i sprzętu. Aby zapewnić wysoką jakość usług, kupujemy materiały montażowe tylko od czołowych światowych producentów, to samo dotyczy sprzętu i narzędzi. Oferujemy klimatyzatory z montażem i serwisem każdego typu i mocy. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami, gdzie wymagane są dokładne obliczenia, projekt i wieloetapowy montaż. Począwszy od doboru niezbędnego sprzętu, aż po jego uruchomienie, kontrolę zapewniają profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie w tej branży oraz na koncie dużą liczbę funkcjonujących już systemów klimatyzacyjnych.