Holowanie w Warszawie

Holowanie w Warszawie: nikt nie jest odporny na awarie i nieprzewidziane okoliczności na drodze, ale większość z nas woli myśleć, że może się to przydarzyć każdemu oprócz nas. A teraz nadszedł ten moment, wiele osób nie jest gotowych na taki test. Aby uniknąć szukania znajomego w stolicy, który pomoże Ci przewieźć samochód, wpisz do książki telefonicznej numer telefonu zaufanej firmy świadczącej pomoc drogową i holowanie w Warszawie. Eksperci naszej firmy pomogą przetransportować samochód z miejsca wypadku do warsztatu samochodowego z dowolnego miejsca w stolicy.

Holowanie w Warszawie – porady dla klientów

Kierowcy, którzy podczas jazdy dostrzegą zagłuszający sygnał i zdecydują się nie sprawdzać swojego losu, mogą liczyć na naszą pomoc. rozważając:

  • Podejrzany hałas silnika, podwozia i kabiny.
  • Sygnał z czujnika alarmowego.
  • Wyczuwalny zapach spalenizny lub dymu.
    Są to sygnały alarmowe, które wymagają naszego wezwania pomocy drogowej. Serwis naprawczy wykonamy na dworcu autobusowym lub przyczepie w Warszawie. Środek ten jest bardzo skuteczny, ponieważ w wielu przypadkach jesteśmy w stanie wyeliminować poważne uszkodzenia, które mogą doprowadzić do wypadku.

Rozsądna to ekonomia – firma pomocy drogowej w Warszawie

Flota naszej firmy holowniczej w Warszawie obejmuje szeroką gamę pojazdów do holowania i transportu samochodów, maszyn rolniczych i budowlanych, skuterów, motocykli i quadów. Aby określić, jakiego rodzaju wyposażenia specjalnego potrzebujesz w danym momencie, ważne jest, aby podczas rozmowy przekazać naszemu personelowi jak najdokładniejsze informacje o stanie technicznym pojazdu.
Na przykład przyczepa z wciągarką umożliwia transport średniej wielkości samochodu z ręczną skrzynią biegów, ale w przypadku samochodów z automatyczną skrzynią biegów, blokadą kół lub zapłonem wygodniej jest użyć specjalnego sprzętu z wysuwaną platformą lub manipulator hydrauliczny .
Najlepszą opcją transportu samochodu z miejsca wypadku do warsztatu samochodowego jest przyczepa z wysuwaną platformą wyposażoną w hydrauliczną wciągarkę, wózek na kółkach i pasy mocujące. Tego typu specjalistyczne wyposażenie pozwala na bezproblemowy załadunek pojazdów o masie powyżej 2 ton.

Jak nasza pomoc drogowa w Warszawie pomaga kierowcom?

Aby sprawnie wyjść z kłopotów i zminimalizować stracony czas i pieniądze, powierz uruchomienie silnika naszej pomocy drogowej w Warszawie.

Działając od wielu lat w zakresie pomocy technicznej na drogach stolicy nasza firma gwarantuje:

  1. Szybka, świetna obsługa.
  2. Przystępne stawki za pilną podróż do dowolnego obszaru stolicy przez zespół ekspertów.
  3. Niezbędne środki techniczne do uruchomienia silnika są starannie dobierane z uwzględnieniem opisu awarii samochodu przez właściciela.

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców naczep i mechaników, dzięki czemu nasz zespół może szybko i dokładnie zdiagnozować przyczynę awarii oraz w miarę możliwości rozwiązać problem na miejscu. Korzystając z nowoczesnego przenośnego sprzętu i specjalnych narzędzi, profesjonaliści mogą również przetransportować niezbędne części zamienne na miejsce rozruchu silnika w celu wymiany zużytych elementów, takich jak świece zapłonowe, akumulatory itp. Ale to nie jedyna usługa, którą oferujemy.

jeśli:

W Twoim pojeździe skończy się paliwo.
Musisz pilnie odblokować samochód.
Opona jest przebita lub przecięta.
Twój samochód wpadł do rowu lub utknął w śniegu lub błocie.

Nasz personel nie zostawi Cię bez pomocy. Zadzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy, jesteśmy dostępni 24/7.

Przyczepy w Warszawie – Motocykle, Quady i Inne Pojazdy Motorowe

Holowanie motocykli, quadów i innych pojazdów mechanicznych z dróg, rowów. Przyczepy wyposażone są w specjalny sprzęt do awaryjnej ewakuacji lub uszkodzonych motocykli, a także do przewożenia wielu motocykli jednocześnie. W zależności od stopnia uszkodzenia załaduj uszkodzony motocykl na przyczepę za pomocą specjalnego sprzętu. Motocykl jest bezpiecznie przymocowany do przyczepy za pomocą pasów, aby zapewnić ostrożną dostawę.
Usługa holowania w Warszawie polega na przewiezieniu powyższego pojazdu do najbliższego serwisu motocykli lub miejsca docelowego, w zależności od Państwa życzeń. Nasza firma gwarantuje rzetelną dostawę koni żelaznych. Holowanie motocykla z nami jest stosunkowo tanie, bezpieczne i wydajne.

Warszawska pomoc drogowa i lawety zapewniają profesjonalne wsparcie w przypadku awarii silnika

Większość telefonów do naszej pomocy drogowej w Warszawie jest wykonywana w okresie zimowym. Dzieje się tak, ponieważ w chłodne dni trudno jest uruchomić silnik ze względu na znacznie zmniejszony poziom naładowania akumulatora z powodu niskich temperatur. Praktyka wykazała, że ​​silny mróz może obniżyć poziom naładowania akumulatora o 30-35% w ciągu nocy.

Holowanie w Warszawie

Holowanie w Warszawie

Spontaniczne rozładowanie akumulatora jest znacznie rzadsze latem i poza sezonem, ale uruchomienie silnika może być również trudne po długim okresie bezczynności w garażu lub na parkingu. Aby więc uruchomić samochód, będziesz potrzebować pomocy z zewnątrz. W takim przypadku problem z uruchomieniem silnika rozwiązuje się poprzez oczyszczenie zacisków i wzmocnienie styków. Dzwoniąc do naszej firmy uzyskasz pomoc i uruchomisz silnik swojego pojazdu. Jeśli awaria stanie się bardziej skomplikowana, oferujemy usługę holowania w Warszawie w rozsądnych cenach.

Również trudności z uruchomieniem samochodu mogą być spowodowane wadliwie działającą świecą zapłonową. W tym przypadku mogą być dwa powody: z powodu ich naturalnego zużycia, ponieważ żywotność tej części zamiennej ma nie przekraczać 50 000 km oraz z powodu dużego przeciążenia silnika, które miało miejsce poprzedniego dnia. Pamiętaj, rozwiązujemy każdy problem, posiadamy odpowiedni sprzęt i wykwalifikowaną kadrę!